Remis powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego w piłce ręcznej2018-03-26, 20:56

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbyły się mecze finałowe na szczeblu rejonu pszczyńsko-cieszyńskiego w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych chłopców i dziewcząt.

W spotkaniach zaprezentowali się mistrzowie powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego. Powiat Pszczyński w obu spotkaniach reprezentowali uczniowie III LO z Pszczyny, którzy wcześniej zwyciężyli na szczeblu powiatowym.

Rywalami licealistów z Pszczyny byli: II LO z Cieszyna (dziewczyny) i Zespół Szkół Technicznych z Cieszyna (chłopcy). Pszczyńsko-cieszyńsa rywalizacja zakończyła się remisem 1:1. W meczu dziewcząt II LO Cieszyn wygrało 13:7. W spotkaniu chłopców triumfowali z kolei reprezentanci pszczyńskiego III LO 15:11.

Zwycięstwo na szczeblu rejonu dało obu ekipom przepustkę do półfinału wojewódzkiego.

Zdjecie nr 1: Remis powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego w piłce ręcznej Zdjecie nr 2: Remis powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego w piłce ręcznej Zdjecie nr 3: Remis powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego w piłce ręcznej Zdjecie nr 4: Remis powiatów: pszczyńskiego i cieszyńskiego w piłce ręcznej
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego