LF: Terminarz 2008/2009 - grupa mieszana2007-12-31, 00:00

Uwaga!Terminy nierozegranych dotąd kolejek są jedynie orientacyjnei mogą ulec zmianie!

1 kolejka (hala w Pszczynie) - 15 i 16 listopada
Undergrasosexoholics - Mieszko 1:15
Profi M-Tec - Piaskowa Suszec 14:0
GKS Futsal - BenGaz 5:8
KWK Pniówek - Czwórkowicze 11:4
Eurobud Miedźna - Dopierlaski Team 2:3
2 kolejka (hala w Pszczynie) - 29 i 30 listopada
29 listopada 2008 (sobota)
18:40Mieszko - Profi M-Tec 6:2
19:30Undergrasosexoholics - GKS Futsal 1:2
30 listopada 2008 (niedzeila)
16:30BenGaz - Dopierlaski Sport Team 2:5
17:20Piaskowa Suszec - KWK Pniówek 0:9
18:10Eurobud Miedźna - Czwórkowicze11:3
3 kolejka (hala w Suszcu) - 6 grudnia
14:30Czwórkowicze Zabrzeg - BenGaz 8:4
15:15Mieszko - KWK Pniówek 6:1
16:00Dopierlaski Sport Team - GKS Futsal 6:7
20:10Undergrasosexoholics - Profi M-Tec 0:10
21:00Eurobud Miedźna - Piaskowa Suszec 5:3
4 kolejka (hala w Suszcu) - 13 i 18 grudnia
13 grudnia 2008 (sobota)
15:00Undergrasosexoholics - Dopierlaski 2:8
17:30Piaskowa Suszec - BenGaz 1:6
18:20Eurobud Miedźna - Mieszko 1:3
19:10Czwórkowicze Zabrzeg - GKS Futsal 3:0
18 grudnia 2008 (czwartek)
17:30Profi M-Tec - KWK Pniówek 4:5
5 kolejka (hala w Pszczynie) - 14 grudnia
13:10Mieszko - BenGaz 3:1
14:00Dopierlaski - Czwórkowicze 4:1
14:50Eurobud Miedźna - Profi M-Tec 3:5
15:40GKS Futsal - Piaskowa Suszec 7:4
16:30Undergrasosexoholics - KWK Pniówek 4:11
6 kolejka (hala w Suszcu) - 21 grudnia
12:50Mieszko - GKS Futsal 5:7
13:40BenGaz - Profi M-Tec 4:7
14:30Undergrasosexoholics - Czwórkowicze 4:8
15:20Dopierlaski Sport Team - Piaskowa 6:2
16:10Eurobud Miedźna - KWK Pniówek 0:13
7 kolejka (hala w Pszczynie) - 27 grudnia 2008
10:00Czwórkowicze - Piaskowa 7:4
10:50Dopierlaski Sport Team - Mieszko 5:1
11:40Profi M-Tec - GKS Futsal 6:1
12:30BenGaz - KWK Pniówek 5:12
13:20Eurobud - Undergrasosexoholics 8:1
8 kolejka (hala w Suszcu) - 03 stycznia 2009
15:30BenGaz - Eurobud Miedźna 3:7
16:20Piaskowa - Undergrasosexoholics 5:2
17:10GKS Futsal - KWK Pniówek 0:7
18:00Mieszko - Czwórkowicze Zabrzeg 7:3
18:50Dopierlaski Sport Team - Profi M-Tec 2:6
9 kolejka (hala w Suszcu) - 17 stycznia 2009
15:30BenGaz - Undergrasosexoholics 7:3
16:20Czwórkowicze Zabrzeg - Profi M-Tec 2:13
17:10Eurobud Miedźna - GKS Futsal 5:7
18:00Dopierlaski Sport Team - KWK Pniówek 5:4
18:50Mieszko - Piaskowa Suszec 5:2
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia