Wojskowi na badmintonowych kortach2018-05-18, 19:40

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie gościł uczestników III Mistrzostw Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Badmintonie. W zawodach wzięli udział przedstawiciele Wojskowego Sztabu Wojskowego z Katowic oraz Wojskowych Komend Uzupełnień z terenu województwa śląskiego.

W sumie rywalizowało 27 osób, a rozgrywki toczone były w trzech kategoriach. Funkcję gospodarzy zawodów pełnili przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień z Tychów z komendantem na czele ppłk. Leszkiem Klagiem.

III Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Badmintonie, hala POSiR w Pszczynie, 16 maja 2018 roku
Kategoria 1:
1. Leszek Klag, 2. Adrian Klimek, 3. Andrzej Kłuś, 4. Marek Majocha, 5. Tomasz Maj.
Mężczyźni: 1. Wojciech Piątek (WKU Tychy), 2. Łukasz Markowski (WSzW Katowice), 3. Jacek Łukasik (WKU Będzin).
Kobiety: 1. Iwona Duda (WKU Rybnik), 2. Ewa Kalek (WKU Częstochowa), 3. Monika Więckowska (WSzW Katowice).

Zdjecie nr 1: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 2: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 3: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 4: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 5: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 6: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 7: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 8: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 9: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 10: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 11: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 12: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 13: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 14: Wojskowi na badmintonowych kortach Zdjecie nr 15: Wojskowi na badmintonowych kortach
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego