MLF: Piątka z kompletem2019-11-26, 20:31

W niedzielę, po raz drugi w tym sezonie halowym, młodzi futsalowcy gościli pod dachem hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Tym samym, w akcji mogliśmy już zobaczyć wszystkie drużyny rywalizujące w XIII odsłonie MLF.

Po dwóch ligowych kolejkach pięć zespołów ma na swoim koncie komplet zwycięstw: Siewcy Popłochu, Ciasteczka Studzienice (w grupie M), Krupnik Pszczyna (w grupie L) oraz Fani Sikoreczek i Leszczyki (z grupy F). Na dzień dzisiejszy wydaje się, że są to ekipy, które powinny się znaleźć w gronie pierwszoligowców, ale do rozegrania w grupach pozostały jednak po trzy kolejki i wszystko może się jeszcze wydarzyć, tym bardziej, że o przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczą także dwie najlepsze teamy z trzecich miejsc.

Komplet wyników II kolejki ligowej w serwisie ligowym MLF w menu bocznym.

Ostateczny podział na I i II ligę poznamy przed świętami, a jeszcze w tym roku będziemy świadkami pierwszych spotkań ligowych.


fot. Andzejek


Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerem sportowym rozgrywek są: BTS Rekord Bielsko-Biała oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

MLF
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia