KMPP: znamy pierwszych finalistów!2019-12-07, 16:30

XII KMPP

fot. POSiR

W sobotę 7 grudnia został rozegrany pierwszy turniej eliminacyjny XII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.". Do styczniowego finału w kategorii trampkarzy awansowały dwa zespoły pszczyńskiej Iskry, LKS AP 21 Łąka i LKS Brzeźce II.

Do turnieju trampkarzy zgłosiło się 10 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie A bez porażki zakończyli swoje mecze piłkarze Iskry i Łąki. W bezpośrednim starciu tych ekip padł remis, a pszczynianie awansowali z pierwszego miejsca dzięki lepszej różnicy bramek. Trzecie miejsce zajął UKS Warszowice, który wygrał dwa spotkania, ale dwukrotnie schodził z parkietu pokonany.

Grupę B wygrał drugi zespół Iskry, który podobnie jak starsi koledzy zgromadził 10 punktów. Zacięta walka toczyła się natomiast o drugie, premiowane awansem miejsce. Przed ostatnim meczem szansę miał nawet GKS Krupiński Suszec, który we wcześniejszych grach zdobył tylko dwa punkty. Ostatecznie górą był drugi zespół LKS Brzeźce, wygrywając 2-1. Piłkarze z Brzeźc mimo porażki w pierwszym meczu zajęli drugie, premiowane awansem miejsce.

Szczegółowe wyniki znajdziecie w plikach do pobrania.


fot. POSiR


W niedzielę 15 grudnia, odbędzie się turniej eliminacyjny w kategorii młodzików, a podział na grupy wygląda następująco:
Grupa A - godz. 9.00: AMP Pszczyna, LKS Znicz Jankowice, LKS Studzienice, LKS Brzeźce, LKS Miedźna.
Grupa B - godz. 11.10: LKS Leśnik Kobiór, MKS Iskra Pszczyna, LKS Czarków, AKS Nadwiślan Góra, LKS Znicz Jankowice Dziewczyny.
Grupa C - godz. 13.20: LKS AP 21 Łąka, MKS Iskra Pszczyna II, GKS Pniówek 74 Pawłowice II, UMKS Ruły United, UKS Warszowice.
Grupa D - godz. 15.30: LKS Wisła Wielka, GKS Krupiński Suszec, GKS Pniówek 74 Pawłowice, UKS SPS Wola, AMP Pszczyna II.

Przypominamy, że do udziału w mistrzostwach dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w mistrzostwach wraz z klauzulami dotyczącymi ochrony danych osobowych (zgoda dostępna jest w plikach do pobrania). Brak zgody będzie skutkował niedopuszczeniem zawodnika do rozgrywek.

Obowiązkowa odprawa dla trenerów odbędzie się na 15 minut przed rozpoczęciem gier w każdej grupie.

Organizatorem XII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a głównym sponsorem Firma "Ziobro S.C.". Patronat honorowy objęła Barbara Bandoła, starosta pszczyński.
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia