MLF: pucharowa dziesiątka2020-01-28, ostatnia aktualizacja: 2020-02-13, 08:22

MLF

W sobotę 22 lutego, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, rozegrany zostanie turnieju o Puchar Ligi MLF, który połączony będzie z zakończeniem rozgrywek Młodzieżowej Ligi Futsalu.

Dziesięć drużyn weźmie udział w zmaganiach o Puchar Ligi MLF, który będzie ostatnią odsłoną kończącego się sezonu futsalowego w Młodzieżowej Lidze Futsalu. Rywalizację rozpoczniemy o godzinie 9.00, a pełny harmonogram i drabinkę turniejową znajdziecie w "plikach do pobrania".

Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym (przegrany odpada), a spotkania trwać będą 2 x 15 minut. W przypadku remisu o zwycięstwie decydować będą rzuty karne.

Po zakończeniu zmagań (około godziny 15.00) odbędzie się podsumowanie i zakończenie rozgrywek Młodzieżowej Ligi Futsalu, na które zapraszamy wszystkie drużyny biorące udział w obecnym sezonie MLF.

Informacja z dnia 28 stycznia 2020
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Puchar Ligi MLF") do 10 lutego. W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu oraz imię i nazwisko zgłaszającego. System rozgrywek oraz godzina rozpoczęcia turnieju będzie uzależniona od ilości zgłoszonych drużyn. Po rozstrzygnięciu turnieju (około godziny 15.00) odbędzie się zakończenie rozgrywek ligowych połączone z wręczeniem nagród i upominków, na które zapraszamy wszystkie drużyny biorące udział w obecnym sezonie Młodzieżowej Ligi Futsalu.

Obowiązkowe spotkanie kapitanów wszystkich drużyn, połączone z losowaniem par Pucharu Ligi, odbędzie się w środę 12 lutego o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej naszego Ośrodka.

Przypominamy również, że w Pucharze Ligi prawo gry mają tylko drużyny uczestniczące w obecnym sezonie MLF, występujące w takich samym składach oraz tych samych strojach jak w rozgrywkach ligowych.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 10 lutego 2020)
Ubój Rytualny
Leszczyki
Prezes i reszta
Elektro Parówy 2.0
Kwadratowa Masakra
GKS Wisielec
Golasy Łąka
Siewcy Popłochu VI
Sikoreczki Goczałkowice
Fani Sikoreczek

MLF
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego