1/16 Pucharu Polski w Futsalu - zagrają dla Arka2020-02-06, ostatnia aktualizacja: 2020-02-06, 12:46

Plakat NEXX - Profi

Już w niedzielę 9 lutego o godz. 17.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się mecz 1/16 Pucharu Polski w Futsalu NEXX Goczałkowice - Profi Sport Wrocław. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Arka Porwoła.

W styczniowym meczu 1/32 finału z pierwszoligowym Berlandem Komprachcice emocje sięgały zenitu, a reprezentujący Ligę Futsalu Pszczyna Suszec Goczałkowice futsalowcy NEXX zwycięstwo 4-3 zapewnili sobie w ostatniej sekundzie dogrywki po golu Michała Pruska. Tym razem przeciwnikiem będzie kolejny pierwszoligowiec - Profi Sport Wrocław.

Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny, ale ze względu na wymogi bezpieczeństwa liczba miejsc na trybunach jest ograniczona.

Wejście na halę POSiR-u będzie możliwe zarówno od strony ul. Bogedaina, jak i od ul. Zamenhofa. Każdy z widzów otrzyma pamiątkowy bilet i obowiązkową opaskę na rękę. Jednak każdy będzie mógł się dołożyć do zbiórki na dalsze leczenie Arka Porwoła. Przy wejściach na halę wolontariusze ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "Omnibus" oraz przyjaciele Arka czekać będą na Was z puszkami.

Nexx dla Arka
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego