Przed meczem: NEXX Goczałkowice - Constract Lubawa2020-03-04, 18:46

pp

Już w najbliższą środę 11 marca o godz. 18.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozpocznie się mecz ćwierćfinału Pucharu Polski w Futsalu NEXX Goczałkowice - Constract Lubawa.

Będzie to największe wydarzenie w historii futsalu w powiecie pszczyńskim. Po wyeliminowaniu pierwszoligowych Berlandu Komprachcice, Profi Sport Wrocław i AZS UMCS Lublin, amatorski NEXX Goczałkowice podejmować będą trzecią obecnie drużynę Futsal Ekstraklasy - Constract Lubawa. W pozostałych parach zmierzą się: Rekord Bielsko-Biała - GSF Gliwice, AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola i Maxfarbex Busko Zdrój - Clearex Chorzów.

Informujemy, że w poniedziałek 9 marca od godziny 18:00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie będzie jedyna możliwość odbioru cegiełek/wejściówek na najbliższy mecz.

Jednocześnie informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, jedna osoba będzie mogła zabrać ze sobą maksymalnie 2 wejściówki. Nie będzie możliwości wcześniejszej rezerwacji.

Przypominamy również, że dla wszystkich, którzy nie będą mogli kibicować z trybun przeprowadzona będzie transmisja live na facebookowym fanpage'u POSiR-u.

Podobnie jak na poprzednich meczach, także i tym razem przy wejściu na halę wolontariusze ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "Omnibus" oraz przyjaciele prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na dalsze leczenie Arka Porwoła.

Puchar
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego