UKS: znakomity początek2019-10-07, 17:01

Młodziczki

Dobra passa zawodniczek UKS-u Centrum Pszczyna trwa w najlepsze. Po zeszłotygodniowych zwycięstwach seniorek, kadetek i młodziczek, także w ten weekend wygrywały aż miło.

Zwycięską passę, zawodniczki UKS Centrum rozpoczęły w sobotę od przegranej... w pierwszym secie z BKS-em. W kolejnych odsłonach było już tylko lepiej, a całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem pszczynianek 2:1. Przebieg drugiego meczu zawodniczki UKS-u kontrolowały już od początku do końca i pewnie pokonały MKS Czechowice. Dwa zwycięstwa odniesione w sobotę, powtórzyły również w niedzielę, a rywalizację o rozstawienie w Śląskiej Lidze Młodziczek zakończyły z siedmioma zwycięstwami w ośmiu meczach, dzięki czemu w kolejnym etapie mierzyć się będą z elitą województwa!

Również w sobotę, drugie spotkanie w I Lidze Śląskiej Siatkówki Kobiet, a pierwsze przed własną publicznością, rozegrał zespół seniorek. Pszczynianki bez większych problemów pokonały MKS Imielin, a najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Agnieszka Młynarczyk. Po dwóch kolejkach, z kompletem zwycięstw, zawodniczki UKS-u Centrum prowadzą w ligowej tabeli. O kolejne punkty powalczą najbliższą sobotę w Cieszynie.

UKS c
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego