Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie2017-02-27, 18:38

PG 1 Pszczyna siatkówka 2017-2
PG 1 Pszczyna wygrały rozgrywki siatkówki dziewcząt w ramach Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

Uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Dziewcząt rozgrywanych w ramach współzawodnictwa sportowego szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Turniej rozgrywany był w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a wystąpiło w nich w sumie pięć drużyn. Oprócz PG 1 Pszczyna, które okazało się najlepsze w etapie miejskim, również: Gimnazjum Kobiór, Gimnazjum Kryry, Gimnazjum nr 1 Wola i Gimnazjum Pawłowice. Pszczynianki prowadzone przez trenerki: Joannę Pyrek i Joannę Wrzeszcz okazały się bezkonkurencyjne. Wygrały wszystkie spotkania po 2:0 i pewnie sięgnęły po mistrzostwo. Tym samym gimnazjalistki z pszczyńskiej "Jedynki" uzyskały przepustkę do finału etapu rejonowego. W nim PG 1 zagra z mistrzem powiatu cieszyńskiego.

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 z Pszczyny była oparta na zawodniczkach klas "siatkarskich" prowadzonych we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Gimnazjalnych
Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Dziewcząt, hala POSiR w Pszczynie, 22 lutego 2017 roku
Klasyfikacja:
1. Publiczne Gimnazjum nr 1 Pszczyna, 2. Gimnazjum nr 1 Wola, 3. Publiczne Gimnazjum nr 1 Pawłowice, 4. Gimnazjum Kryry, 5. Gimnazjum Kobiór.

Zdjecie nr 1: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 2: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 3: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 4: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 5: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 6: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie Zdjecie nr 7: Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego