Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony2017-04-12, 13:14

Siatkarki Publicznego Gimnazjum nr 1 z Pszczyny i siatkarze Publicznego Gimnazjum nr 3 z Pszczyny wygrali finałowe mecze na szczeblu rejonu pszczyńsko-cieszyńskiego!

Mecze chłopców i dziewcząt w minisiatkówce i siatkówce zostały rozegrane w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W finałowym spotkaniu tego etapu grają ze sobą mistrz powiatu pszczyńskiego z mistrzem powiatu cieszyńskiego. W sumie rozegrano cztery mecze, po dwa szkół podstawowych i dwa gimnazjum.

W młodszych kategoriach górą byli przedstawiciele powiatu cieszyńskiego. Wśród dziewcząt SP 8 Skoczów wygrało z SP 1 Wola, zaś wśród chłopców SP Kończyce Wielkie pokonało SP 16 Studzienice. Wśród gimnazjalistów lepsi okazali się przedstawiciele powiatu pszczyńskiego. Dziewczęta z pszczyńskiej "Jedynki" wygrały z rywalkami ze Skoczowa, zaś chłopcy z "Trójki" zwyciężyli drużynę z Kończyc Wielkich. Dodajmy, że w reprezentacji PG 1 Pszczyna występują zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna uczęszczające do klasy siatkarskiej w tym gimnazjum.

Wszyscy zwycięzcy finału rejonu wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego.

Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, hala POSiR w Pszczynie, 12 kwietnia 2017 roku
Minisiatkówka dziewczątt

SP 1 Wola - SP 8 Skoczów 0:2 (12:25, 23:25)

Minisiatkówka chłopców
SP 16 Studzienice - SP Kończyce Wielkie 0:2 (14:25, 24:26)

Współzawodnictwo sportowe szkół gimnazjalnych, hala POSiR w Pszczynie, 12 kwietnia 2017 roku
Siatkówka dziewcząt

PG 1 Pszczyna - Gimnazjum nr 4 Skoczów 2:0 (25:17, 25:13)

Siatkówka dziewcząt
PG 3 Pszczyna - Gimnazjum Kończyce Wielkie 2:0 (25:15, 28:26).

Zdjecie nr 1: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 2: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 3: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 4: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 5: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 6: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 7: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 8: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 9: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 10: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 11: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 12: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 13: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 14: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 15: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony Zdjecie nr 16: Gimnazjaliści z Pszczyny wygrywają siatkarskie rejony
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego