"PALP-owi" kartkowicze2007-01-01, 09:23

Zobacz listę zawodników ukaranych żółtymi i czerwonymi kartkami.

Klasyfikacja końcowa sezonu 2008/09

Japi-Bud

Krzysztof Mazur (1 czk), Piotr Duda (1 czk), Piotr Maj (5 żk), Mariusz Stencel (3 żk), Bartosz Czembor (1 żk), Rafał Krzekotowski (1 żk), Tomasz Kościelny (1 żk)
ZRB/Sz.B
Arkadiusz Słabaszewski (1 czk, 1 żk), Artur Milejski (1 żk), Damian Dzida (4 żk), Łukasz Mika (3 żk), Przemysław Cygan (1 czk, 4 żk), Krzysztof Cap (4 żk), Nikodem Stuglik (3 żk), Adrian Wojciech (1 żk), Dawid Tendera (1 żk),
Mieszko
Damian Gruszka (4 żk), Bartosz Maszudziński (3 żk), Łukasz Bebło (3 żk), Mariusz Jarząbek (2 żk), Marcin Pasternak (1 żk), Łukasz Kolon (1 żk - jesień), Łukasz Jarczok II (2 żk),Paweł Baca (1 żk)

ATS Jakub
Jacek Banet (1 czk), Tomasz Dyduch (1 czk), Łukasz Kolon (1 czk - wiosna), Łukasz Jarczok I (3 żk), Grzegorz Drzyzga (3 żk), Andrzej Górny (2 żk), Marcin Górny (2 żk), Łukasz Ścigała (1 żk), Tomasz Zając (1 żk), Rafał Drzyzga (1 żk), Dariusz Nowak (1 żk), Jacek Banet (1 żk),

Vein
Tomasz Kraus (2 żk), Piotr Grzegorzek (2 żk), Artur Węgrzynek (2 żk), Marek Błażyca (1 żk), Damian Wieczorek (1 żk), Marcin Kozub (1 żk), Wojciech Spika (1 żk)
Elwo
Szymon Kościelny (3 żk), Janusz Stalmach (2 żk), Marek Kotas (2 żk), Rafał Kościelny (2 żk), Leszek Kędzior (1 żk), Mariusz Kościelny (1 żk), Artur Kościelny (1 żk),
Cadi-Car
Damian Kokoszka (1 czk), Józef Bałuch (1 czk, 4 żk), Marek Chrapkiewicz (2 żk), Przemysław Dziadek (1 żk), Maciej Kucharzewski (1 żk), Marcin Jaromin (1 żk), Tomasz Paszek (1 żk), Sławosz Hamerlak (1 żk), Marcin Dudziak (1 żk)

Gunners
Marcin Żymańczyk (1 czk), Grzegorz Biegier (2 żk), Marcin Witosz (2 żk), Wojciech Świerczyński (1 żk), Leszek Konidzielnik (1 żk), Mateusz Gazda (1 żk), Jakub Kordoń (1 żk)

Profi M-Tec
Mateusz Jarząbek (3 żk), Jacek Kabała (1 żk, 1 czk), Artur Poczkajski (1 żk)
Ełka Team
Marek Kempa (1 czk, 1 żk), Michał Świerkot (2 żk), Jacek Krętosz (1 żk), Krzysztof Osemlak (1 żk)

Halmax
Piotr Cylok (2 żk), Piotr Chrapkiewicz (1 żk), Marcin Żelazo (1 żk)
Sew-Met
Grzegorz Ryguła (2 żk), Mariusz Przemyk (1 żk), Mateusz Pisarek (1 żk)
Katon
Grzegorz Kobiór (1 żk), Rafał Mąka (1 żk),
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego