POSiR na wakacjach 20162016-06-21, 16:02

Turniej PR Plażowej 2016

fot. POSiR

Turniejem Siatkówki Plażowej w ramach Młodzieżowego Grand Prix rozpocznie się tegoroczna akcja "POSiR na wakacjach". Co jeszcze znajduje się w programie letnich imprez Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie?

Specjalnie z myślą o młodzieży szkolnej po raz kolejny odbywać się będą Młodzieżowe Grand Prix w Piłce Nożnej oraz Młodzieżowe Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Oba będą składać się z trzech części. Piłkarskie MGP będzie odbywać się w: 6 lipca, 20 lipca i 3 sierpnia , a turnieje rozgrywane będą kolejno na: boisku piaskowym, "Orliku" i w hali POSiR. Siatkarskie MGP odbędzie się: 29 czerwca, 13 lipca i 27 lipca. Wszystkie turnieje rozgrywane będą na boisku piaskowym, a w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zostaną przeniesione do hali POSiR. Początek o godzinie 9.00. Zapraszamy.
Zgłoszenia do wszystkich turniejów MGP przyjmowane będą w dniu turnieju, nie trzeba wysyłać zgłoszeń drogą elektroniczną jak w latach poprzednich.

POSiR na wakacjach 2016'

POSiR na wakacjach to nie tylko Młodzieżowe Grand Prix, w ramach akcji odbędą się również:
VI Turniej Piłki Ręcznej Plażowej (2 lipca),
VII Turniej Piłki Nożnej Plażowej (10 lipca),
XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego (6-7 sierpnia),
VI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów,
Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów (20 sierpnia),
Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet (21 sierpnia),
VIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej (turnieje eliminacyjne - 13, 20, 21 sierpnia, turniej finałowy - 27 sierpnia).

Szczegóły dotyczące poszczególnych imprez oraz zgłoszeń znajdziecie w osobnych komunikatach na naszych stronach (www.posir.pszczyna.pl oraz www.facebook.com/posirpszczyna).

7. Turniej Piłki Nożnej Plażowej

W trakcie letniego wypoczynku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, będą organizatorem dwóch obozów sportowych. Pierwszy odbędzie się w Łodygowicach (18 - 24 lipca), drugi w Bukownie (7 - 13 sierpnia).

POSiR na wakacjach 2016
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego