Międzynarodowy Turniej Siatkówki: gramy o 5. miejsce2018-09-01, 21:59

Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego. 12 zespołów rozegrało już 24 spotkania. W niedzielę dokończenie zmagań i wyłonienie zwycięzcy.

Bardzo dobrze zaprezentowały się siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Po zwycięstwie 2:0 nad Sandecją Nowy Sącz i czeskim zespołem Beskydy Frydlant i remisie 1:1 z BKS-em Stal Bielsko-Biała, ekipa prowadzona przez trenerkę Joannę Wrzeszcz wygrała zmagania w grupie B. W drugim etapie grupowym niestety już tak dobrze nie było. Pszczynianki zaliczyły dwie porażki 0:2 z Setbolem Oświęcim i Kęczaninem Kęty. W niedzielę UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagra o 5. miejsce w turnieju z BKS-em, czyli tą samą drużyną, z którą padł remis w grupie. Dziewczyny zasłużyły jednak na spora porcję barw - w sobotę rozegrały 10 setów. I dały radę!

Niedzielna część zawodów rozpocznie się już o godzinie 9.00. Wyniki pierwszego dnia zawodów oraz plan gier na drugi znajdują się w załączniku w dziale "pliki do pobrania".

Międzynarodowy Turniej Siatkówki
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia