III LO rządzi w piłce ręcznej2016-03-18, 11:54

III LO Pszczyna piłka ręczna 2016

fot. ZS nr 1 Pszczyna

Reprezentacje: chłopców...
III LO Pszczyna piłka ręczna 2016 dz

fot. POSiR Pszczyna

... i dziewczyn III LO z Pszczyny wygrały w swoich kategoriach podczas Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reprezentacje: chłopców i dziewcząt III LO z Pszczyny zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody rozgrywane były w ramach współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych.

Oba turnieje odbywały się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy. W zmaganiach wzięło udział pięć drużyn: III LO Pszczyna, PZS nr 1 Pszczyna, PZS nr 2 Pszczyna, LO im. Chrobrego Pszczyna i LO Gilowice.

Z kompletem czterech zwycięstw najlepsza okazała się ekipa z III LO. Drugie miejsce zajęła reprezentacja PZS nr 2, zaś trzecie - PZS nr 1.

W zmaganiach dziewcząt wzięły udział cztery drużyny: LO im. Chrobrego Pszczyna, PZS nr 2 Pszczyna, III LO Pszczyna i ZSO Pawłowice. Podobnie jak w przypadku chłopców, tak i wśród dziewcząt najlepszym zespołem okazała się reprezentacja pszczyńskiego III LO. Na podium znalazły się jeszcze ekipy: LO im. Chrobrego i ZSO Pawłowice.

Obie reprezentacje III LO z Pszczyny uzyskały prawo reprezentowania powiatu pszczyńskiego na szczeblu rejonowym z mistrzami powiatu cieszyńskiego.

Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych
Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Hala POSiR w Pszczynie, 15 marca 216 roku
Klasyfikacja:
1. III LO Pszczyna, 2. LO im. Chrobrego Pszczyna, 3. ZSO Pawłowice, 4. PZS nr 2 Pszczyna.

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
Hala POSiR w Pszczynie, 9 marca 216 roku
Klasyfikacja:
1. III LO Pszczyna, 2. PZS nr 2 Pszczyna, 3. PZS nr 1 Pszczyna, 4. LO im. Chrobrego Pszczyna, 5. LO Gilowice.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego