"Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli2011-01-28, 20:28

„Prysznic za darmo”: Siatkarze również nie zawiedli

Miłośnicy siatkówki nie chcieli być gorsi od zwolenników koszykówki. Na Młodzieżowy Turniej Trójek Siatkarek zgłosiło się blisko 70 zawodników!

Grupa ta "obsadziła" 21 ekip, które zostało podzielone na trzy kategorie. W pierwszej, składającej się z pięciu zespołów, rywalizowali chłopcy z gimnazjum. Bezkonkurencyjnymi w tym gronie okazali się siatkarze MTS Winner, którzy w czterech meczach, zanotowali trzy zwycięstwa i jeden remis.
Największą kategorię stworzyły dziewczyny. W dwóch grupach walczyło w sumie dziewięć ekip. W grupie A zwyciężyła Brygada K., która wywalczyła awans do finału. Dwie ekipy zdominowały grupę B. Po trzech meczach Dream Team i 3 Cytryny miały taki sam bilans setów (5:1), mecz pomiędzy nimi zakończył się remisem 1:1, więc o pierwszej lokacie w grupie decydowała różnica "małych" punktów. Lepszym bilansem legitymowały się 3 Cytryny. Dream Team zagrał w meczu o 3. miejsce, gdzie pewnie wygrał z Happy Three Friends. 3 Cytryny w finale rozegrały z kolei trzysetowy mecz z Brygadą K. Ostatecznie wygrały te pierwsze.
Ferie z POSiR-em 2011
Siedem drużyn rywalizowało w kategorii Chłopcy OPEN. Niespodzianką eliminacji grupowych było odpadnięcie na tym etapie ekipy Byle Podpić. Zespół Kamila Błauta w decydującym starciu przegrał z druga ekipą Zrywu, która kosztem jego drużyny awansowała do półfinału. Tam zwyciężyli Drzwi do przedpokoju i w finale spotkali się z Narwanymi od Nirvany. Podobnie jak wśród dziewcząt, tak i wśród chłopców trzeba było trzech setów, żeby wyłonić zwycięzców. Ostateczni wygrali Narwani od Nirvany.
Turnieje trójek mają ważną zaletę. Wystarczy tylko trzech zainteresowanych zawodników i już można wziąć udział w zawodach. W przypadku trudnych technicznie dyscyplin, do których bez wątpienia należy siatkówka, jest zdecydowanie łatwiej zebrać skład niż do tradycyjnej, sześcioosobowej drużyny. I
Ferie z POSiR-em 2011 "Prysznic za darmo"
II Młodzieżowy Turniej Trójek Siatkarskich, hala POSiR, 27.01.2011
Dziewczyny OPEN - grupa A:
Dziunie - HTH 0:2, Black and White - W.E.K. 2:0, HTF - Black and White 1:1, Brygada K. - Dziunie 2:0, Black and White - Brygada K. 0:2, W.E.K. - HTF 0:2, W.E.K. - Brygada K. 0:2, Dziunie - Black and White 0:2, W.E.K. - Dziunie 2:0, HTF - Brygada K. 1:1. Grupa B: Atomówki - 3 Cytryny 0:2, Forever Young - Dream Team 0:2, Atomówki - Forever Young 1:1, 3 Cytryny - Dream Team 1:1, Atomówki - Dream Team 0:2, 3 Cytryny - Forever Young 2:0.
O 3. miejsce: Dream Team - Happy Three Friends 2:0
FINAŁ: 3 Cytryny - Brygada K. 2:1.
Skład zwyciężczyń: Małgorzata Kitel, Aleksandra Bielecka, Agnieszka Świerczek.
Gimnazjum - MTS Winner - Bum-Bum 2:0, MTS Winner - Gramy o remis 1:1, MTS Winner - Łapu capu 2:0, MTS Winner - The Reds 2:0, Bum-Bum - Gramy o remis 0:2, Bum-Bum - Łapu Capu 0:2, Bum-Bum - The Reds 0:2, Gramy o remis - Łapu Capu 0:2, Gramy o remis - The Reds 2:0, Łapu Capu - The Reds 2:0,
Skład zwycięzców: Kamil Władarz, Adrian Lubecki, Krzysztof Abramek.
Chłopcy OPEN - Grupa A: Zryw I - Piękni i Bestia 0:2, Zryw I - Drzwi do przedpokoju 1:1, Piękni i Bestia - Drzwi do Przedpokoju 0:2. Grupa B: Byle podbić - BP 2:0, Zryw II - Narwani od Nirvany 1:1, BP - Narwani od Nirvany 0:2, Narwani od Nirvany - Byle Podbić 1:1, Zryw II - BP 2:0.
Półfinały: Narwani od Nirvany - Piękni i Bestia 2:0, Zryw II - Drzwi do Przedpokoju 2:0.
O 3. miejsce: Drzwi do przedpokoju - Piękni i Bestia 2:1.
Finał: Zryw II - Narwani od Nirvany 1:2.
Skład zwycięzców: Mateusz Granatyr, Mateusz Piela, Paweł Spyrka.

Zdjecie nr 1: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 2: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 3: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 4: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 5: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 6: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 7: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 8: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 9: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 10: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 11: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli Zdjecie nr 12: "Prysznic za darmo": Siatkarze również nie zawiedli

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego