Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku2011-06-28, 21:51

Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku

Od typowo letniej dyscypliny sportu jaką jest bez wątpienia siatkówka plażowa rozpoczęliśmy cykl imprez sportowych dla młodzieży szkolnej "Lato z Orlikiem"

Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn. Ze względu na różny wiek oraz płeć uczestników postanowiono, że rywalizacja toczyć się będzie w dwóch niezależnych grupach. W pierwszej znalazły się składy męskie oraz jeden mikst, w drugiej składy żeńskie, miksty i chłopięce.

W pierwszej grupie bezapelacyjnie najlepszy okazał się mikst. Wiktoria Sowińska i Rafał Szuplak wygrali wszystkie trzy turniejowe mecze. W drugiej grupie najlepsi okazali się gimnazjaliści Kamil Włodarz/Krzysztof Abramek.

"Lato z Orlikiem": Turniej Siatkówki Plażowej, Boiska piaskowe POSiR, 27 czerwca 2011 roku
Grupa I:
Wiktoria Sowińska/Rafał Szuplak - Arkadiusz Skrzypczyk/Łukasz Małek/Adam Czyż 2:0, Ryguła/Żemła - Rakowski/Dragon 2:0, Sowińska/Szuplak - Ryguła/Żemła 2:0, Skrzypczyk/Małek/Czyż - Rakowski/Dragon 2:1, Sowińska/Szuplak - Rakowski/Dragon 2:0, Skrzypczyk/Małek/Czyż - Ryguła/Żemła 2:0.
Grupa II: Agnieszka Golla/Jakub Golla - Anna Mrzyczek/Marek Skipioł 2:0, Małgorzata Kitel/Aleksandra Bielecka - Kamil Włodarz/Krzysztof Abramek 0:2, Mrzyczek/Skipioł - Kitel/Bielecka 1:2, Golla/Golla - Włodarz/Abramek 0:2, Golla/Golla - Kitel/Bielecka 2:0, Włodarz/Abramek - Mrzyczek/Skipioł 2:0.

Zdjecie nr 1: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 2: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 3: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 4: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 5: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 6: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 7: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 8: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 9: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 10: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 11: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 12: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 13: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 14: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 15: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 16: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 17: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 18: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 19: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 20: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 21: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 22: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku Zdjecie nr 23: Lato z Orlikiem: Zaczęliśmy na piasku

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego