Badmintonowy Dzień Dziecka2019-06-04, 20:28

Dzień Dziecka

fot. POSiR

W ubiegłą niedzielę, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbył się Powiatowy Dzień Dziecka z Badmintonem, który był jednocześnie ostatnią odsłoną, badmintonowego Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej.

W niedzielnych zmaganiach wzięło udział niespełna 80 zawodników i zawodniczek, a osiągnięte wyniki zostały wliczone do klasyfikacji Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Badmintonie. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach dziecięco-młodzieżowych (U-9, U-11, U-13, U-16) oraz trzech dorosłych (amatorzy, nauczyciele i masters).

W rywalizacji dziewcząt zwyciężyły Zuzanna Zemla (U-9), Olga Szwarnowiecka (U-11), Natali Witkowska (U-13) i Małgorzata Muszyńska (U-16). Wśród chłopców najlepsi okazali się Nikodem Cierpisz (U-9), Karol Dubiel (U-11), Damian Zminol (U-13) i Wiktor Cierpisz (U-13). W kategorii amatorów wygrali Angelika Staszik i Łukasz Brudek, Katarzyna Klepek i Mariusz Syrek zwyciężyli w kategorii nauczycieli, a w "mastersach" najlepsi byli Dagmara Pękała i Filip Brudek.

Klasyfikacja generalna Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Badmintonie oraz szczegółowe wyniki Powiatowego Dnia Dziecka z Badmintonem znajdziecie w "plikach do pobrania".


fot. POSiR
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia