W badmintona po raz drugi2015-11-19, 18:29

Hala Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie gościła uczestników drugiego turnieju w ramach Grand Prix Pszczyny w Badmintonie.

Na ośmiu kortach zagrało w sumie 91 osób. Uczestnikami byli przede wszystkim dzieci i młodzież, ale do rywalizacji przystąpili także i dorośli. Grand Prix Pszczyny w Badmintonie składa się w sumie z czterech turniejów. Kolejne zawody z tego cyklu rozegrane zostaną w 2016 roku. Miłośnicy tej dyscypliny sportu będą mieli jednak wcześniej rywalizacji na kortach wyznaczonych w hali POSiR. 5 grudnia odbędzie się 6. Rodzinny Turniej Mikołajkowy, zaś 16 i 17 stycznia 18. Noworoczny Turniej Badmintona.

Wyniki Grand Prix Pszczyny w Badmintonie (turniej pierwszy, drugi oraz klasyfikacja generalna) znajdują się w dziale "Pliki do pobrania".

Zdjecie nr 1: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 2: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 3: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 4: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 5: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 6: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 7: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 8: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 9: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 10: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 11: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 12: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 13: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 14: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 15: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 16: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 17: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 18: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 19: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 20: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 21: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 22: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 23: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 24: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 25: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie Zdjecie nr 26: Grand Prix Pszczyny w Badmintonie
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego