MLF: trzynasty sezon przed nami2019-10-10, 16:17

pilki

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do nadchodzącego sezonu Młodzieżowej Ligi Futsalu. Pamiętając o sporym zainteresowaniu w poprzednich latach i z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (21 drużyn), przypominamy, że będzie decydować kolejność zgłoszeń.

W rozpoczynającym się sezonie 2019/2020 może wziąć udział maksymalnie 21 zespołów. Do udziału w rozgrywkach ligowych, dopuszczeni będą zawodnicy urodzeni pomiędzy 2000, a 2005 rokiem, przy czym w składzie zgłoszonej drużyny może być maksymalnie trzech zawodników urodzonych w roku 2000 (limit wiekowy dotyczy także dziewcząt). Pierwszeństwo udziału w rozgrywkach mają zespoły z terenu powiatu pszczyńskiego, a każda zgłoszona drużyna może zgłosić maksymalnie trzech zawodników spoza terenu powiatu pszczyńskiego. W przypadku mniejszej niż maksymalna ilości zgłoszonych zespołów określonej w regulaminie, do gry dopuszczone mogą zostać zespoły spoza terenu powiatu pszczyńskiego.

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i teraz w ramach opłaty wpisowej (300 zł/drużyna + 50 zł kaucja zwrotna) wszystkie drużyny otrzymają komplet koszulek meczowych, które będą obowiązkowym elementem stroju zawodnika chcącego uczestniczyć w rozgrywkach.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres liga@posir.pszczyna.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Zgłoszenie do MLF", nie później niż do 29 października 2019 roku.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę drużyny
- miejscowość (siedziba drużyny)
- imię i nazwisko kapitana/osoby kontaktowej
- numer telefonu kontaktowego

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby chętnych drużyn. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani po zakończonych zapisach na spotkaniu organizacyjnym.

Szczegółowy regulamin, wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w środę 30 października w sali konferencyjnej POSiR (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.30. Już dziś uprzedzamy, że obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania będzie OBOWIĄZKOWA! Na spotkanie prosimy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową, która dostępna jest w "plikach do pobrania".

Przypominamy, wszyscy niepełnoletni zawodnicy chcący wziąć udział w MLF, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców/opiekunów na udział w rozgrywkach. Zgoda dostępna w "plikach do pobrania".

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem liga@posir.pszczyna.pl.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerem sportowym rozgrywek są: BTS Rekord Bielsko-Biała oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

MLF

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 24 października 2019):
Kwadratowa Masakra
Elektro Parówy 2.0
Fani Sikoreczek
Leszczyki
Siewcy Popłochu VI
GKS Wisielec
Gryfne Frele
Złodzieje Oklasków bez Kasków
Sikoreczki
Golasy
Prezes i reszta
Ubój Rytualny
Wyrewolwerowani Rewolwerowcy
Krupnik Pszczyna
Dream Team
Ciasteczka Studzienice.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego