Liga Futsalu: Zgłoś swój zespół do gry!2019-10-23, 08:23

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają na zimowe rozgrywki Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice. Zgłoś swój zespół do gry!

Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice to rozgrywki dla miłośników futsalu. To doskonała forma wypełnienia zimowej przerwy pomiędzy rozgrywkami na boiskach piłkarskich, czy to tych dużych czy to tych mniejszych typu "Orlik". Mecze odbywać się będą w trzech halach sportowych na terenie powiatu pszczyńskiego: w Pszczynie (ul. Zamenhofa), Suszcu (przy ulicy Szkolnej) i Goczałkowicach-Zdroju (ul.W. Szymborskiej).

Zapisy do rozgrywek przyjmowane są drogą elektroniczną (r.jelen@goczalkowicezdroj.pl z dopiskiem "Zgłoszenie do Ligi Futsalu) do 5 listopada 2019 roku. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się 6 listopada 2019 o godzinie 19.00 w hali POSiR w Pszczynie.

Pierwsze gry w sezonie 2018/2019 planowane są na weekend 16-17 listopada, a rozgrywki powinny potrwać do początku marca. Jak będzie w rzeczywistości uzależnione jest to w dużej mierze od ilości zgłoszonych ekip. Od tej liczby zależy też podział na poszczególne klasy rozgrywkowe. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym.

W dziale "Pliki do pobrania" obok znajduje się regulamin rozgrywek Ligi Futsalu - prosimy o zapoznanie się z nim oraz karta zgłoszeniowa i zgoda uczestników.


ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO LF NALEŻY:
1. Wysłać zgłoszenie na adres r.jelen@goczalkowicezdroj.pl (w tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do Ligi Futsalu") do 5 listopada, które zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2018/2019 rywalizowała w LF, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
2. Wpłacić wpisowe w wysokości 1200 zł - I liga, 1000 zł - II liga oraz kaucję w wysokości 200 zł w siedzibie Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Pszczyna, Zamenhofa 5a - tylko w formie gotówki. Wpisowe należy opłacić najpóźniej do 6 listopada 2019 roku podczas spotkania organizacyjnego.
3. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 451 616.

Organizatorami ligi są:
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

Liga Futsalu baner 2014/2015

Finał sezon 2018/2019 w Lidze Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice
>>> KLIK W LINK <<<

ZGŁOSZONE DRUŻYNY (stan na 6 listopada 2019 roku)
Gaz Robi Gaz Pszczyna
FC Bestiwna
Sajmax Inny Zespół Czechowice-Dziedzice
Ośrodek nad Dokawą Piasek
Rycerze Ortalionu Suszec (beniaminek)
Karlusy Pszczyna (beniaminek)
Ełka Team Pszczyna
Kryry
Relaks Pszczyna
Czujesz Popcorn Pszczyna (beniaminek)
Stado Goczałkowice-Zdrój
Puczi Geng Zabrzeg
Heart Attack Pszczyna (beniaminek)
Vita Sport
Alko Airlines (beniaminek)
Normal Bielsko-Biała
Związek Górnośląski Suszec
Kolega Podej Miedźna
Enigma Northtec Czechowice
Profi M Tec Pszczyna
Torpeda Papa Smerf Frydek
ITEO 09 Goczałkowice-Zdrój.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego