KMPP: w sobotę zaczynamy!2019-12-02, 09:40

XII KMPP

fot. POSiR

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny do XII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".

Do turniejów eliminacyjnych zgłosiło się 77 zespołów, reprezentujących 22 kluby i akademie działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Jako pierwsi na parkiecie hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rywalizować będą trampkarze (roczniki 2005-2007). Początek zmagań w sobotę 7 grudnia punktualnie o godzinie 9.00. Szczegółowy harmonogram gier w plikach do pobrania.

Przypominamy, że do udziału w mistrzostwach dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w mistrzostwach wraz z klauzulami dotyczącymi ochrony danych osobowych (zgoda dostępna jest w plikach do pobrania). Brak zgody będzie skutkował niedopuszczeniem zawodnika do rozgrywek.

Obowiązkowa odprawa dla trenerów odbędzie się na 15 minut przed rozpoczęciem gier w każdej grupie.

XII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro" S.C." - sobota 7 grudnia 2019, hala POSiR
Turniej Eliminacyjny Trampkarzy
Grupa A - godz. 9.00: LKS Brzeźce, MKS Iskra Pszczyna, LKS AP 21 Łąka, UKS Warszowice, UMKS Ruły United.
Grupa B - godz. 12.10: GKS Krupiński Suszec, LKS Znicz Jankowice, LKS Sokół Wola, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Brzeźce II.

15 grudnia odbędzie się turniej eliminacyjny w kategorii młodzików, a w przedświąteczny weekend do rywalizacji zaprosimy orlików (sobota) i żaków (niedziela). Szczegółowy harmonogram poszczególnych kategorii dostępny będzie na naszej stronie tydzień przed rozpoczęciem gier w danej grupie wiekowej. Turniej finałowy zostanie rozegrany w niedzielę 5 stycznia 2020 roku.

Organizatorem XII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a głównym sponsorem Firma "Ziobro S.C.". Patronat honorowy objęła Barbara Bandoła, starosta pszczyński.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego