Mecz sezonu w niedzielę!2010-02-05, 12:16

W najbliższą niedzielę (7.02) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się spotkanie V rundy Pucharu Polski pomiędzy PLKS-em Pszczyna a występującym w PlusLidze Kobiet, Centrostalem Bydgoszcz. Z pewnością będzie to mecz sezonu w Pszczynie!

Od ostatniej środy można już kupować bilety w przedsprzedaży w hali POSiR w godzinach pracy. Przypomnijmy, że wejściówki na mecz kosztują 3, 5 i 10 zł.
Informujemy również, że w dniu meczu będą otwarte dwie kasy. Jedna będzie znajdowała się tradycyjnie od strony Warsztatów Szkolnych (ul. Bogedaina). Druga zaś znajdować się będzie przy wejściu na halę od strony ronda Zwycięstwa i Wolności.
Prosimy również kibiców o zajmowanie miejsca według zakupionych biletów: kolor niebieski (10zł) - krzesła przed drabinkami, kolor zielony - trybuny rozkładane i prawa część hali, kolor czerwony - lewa część hali (wejście na sektor od strony ronda Wolności i Zwycięstwa!).
Uwaga! Bilety na mecz PLKS Pszczyna - Centrostal Bydgoszcz należy zachowac do kontroli przez cały czas trwania meczu!
Warto być na niedzielnym meczu nie tylko ze względu na przeciwnika. Kibice, którzy zakupią bilety na mecz wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej - nawigacji o wartości 500 zł ufundowanej przez Drukarnię Infopres z Pszczyny (ul. Warowna 14).
Dla tych, którzy nie będą mogli zjawić się w hali POSiR w niedzielę, portal Strefa pszczyńskiego Sportu www.sps24.pl przygotował relację live.
Mecz sezonu - hala POSiR, 7 luty, godz. 16.00
PLKS Pszczyna - Centrostal Bydgoszcz
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego