Tylko dwa i dwa razy 2:12009-11-22, 09:36

Tylko dwa i dwa razy 2:1

Tylko dwa mecze z czterech zaplanowanych zostały rozegrane w ramach 3. kolejki Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. Mecze: Sokół - Artisco i KM&BM - MUKS Gilus ZOiW zostały przełożone na inny termin.

Mecz GB Kaniów z Davexem był jednym z dwóch spotkan, które teraz zostały rozegrane. Po dwóch setach wydawało się, że Davex wreszcie odniesie zwycięstwo za trzy punkty. Zespół Dawida Ochmana wygrał obie partie do 18. W trzeciej części spotkania do głosu wreszcie doszedł beniaminek z Kaniowa. W końcówce tej części gry kaniowianie wykazali więcej zimnej krwi i wygrali do 23.

GB Kaniów - Davex 16:25, 18:25, 25:23)
Sędziował: Otton Szpara, sekretarz: Jacek Rabaszowski
Ciekawie zapowiadało się spotkanie Linde z Rowerem Błażeja. mimo że początek sezonu dla tej pierwszej ekipy nie był wymarzony, to przecież w swoim składzie ma zawodników, którzy zdobywali medale dóch poprzednich edycji PALS. Rower Błażeja to z kolei lider rozgrywek, ale w pierwszym secie musiał uznać wyższość Linde. Wygranej "gazowników" do 16 na pewno nikt się nie spodziewał. Wszytsko wróciło do "normy" w drugim secie. Chociaż początek był wyrównany, a walka szła "punkt za punkt", to w końcówce odsłony ekipa Błażeja Janego okazała się skuteczniejsza. O zwycięstwie decydował więc trzecia partia, w którym zdecydowanie lepsi okazali się liderzy rozgrywek.
Linde - Rower Błażeja 1:2 (25:16, 20:25, 14:25)
Sedziował: Otton Szpara, sekretarz: Jacek Rabaszowski

Mecze: Sokół - Artisco (godz. 17.30) oraz KM&BM - MUKS Gilus ZOiW (godz. 18.45) odbędą się w hali POSiR 13 grudnia!

Następna kolejka odbędzie się 5 grudnia, tym razem w hali "Goczuś" w Goczałkowicach. Spotkania zostaną rozegrane według harmonogramu podanego poniżej.

4. kolejka LS, hala "Goczuś" w Goczałkowicach, 5.12
17.00 MUKS Gilus ZOiW - Sokół
18.15 Artisco - GB Kaniów
19.30 KM&BM - Linde
20.45 Rower Błażeja - Davex.

Zdjecie nr 1: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 2: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 3: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 4: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 5: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 6: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 7: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 8: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 9: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 10: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 11: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 12: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 13: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 14: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 15: Tylko dwa i dwa razy 2:1 Zdjecie nr 16: Tylko dwa i dwa razy 2:1