Dziecinna Liga Maluchów2014-06-04, 13:46

W Dniu Dziecka zmagania piłkarzy grających w Lidze Maluchów przeniosły się do Łazisk Górnych na stadion III-ligowej Polonii, gdzie zawodnicy z rocznika 2005 mogli zaprezentować swoje umiejętności na świetnie przygotowanym boisku.

Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Dzień dziecka okazał się doskonałym dniem. Licznie zgromadzeni rodzice obserwowali podczas turnieju w Łaziskach fantastyczną dyspozycję mojego zespołu. W każdym z rozegranych spotkań dominował w naszej grze spokój, a także chęć posiadania piłki. Chłopcy nie grali za wszelką cenę do przodu, tylko spokojnie rozgrywali piłkę od bramki, czyhając na odpowiedni moment do ataku. Po raz kolejny moi zawodnicy utwierdzili mnie w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą, a praca którą wykonujemy na treningach przynosi efekty. Ukoronowaniem naszej postawy w tej odsłonie Ligi Maluchów była akcja z ostatniego meczu, w której chłopcy przeprowadzili akcję od własnej bramki, w której na sześć podań tylko raz(!!!) zagrali piłkę na dwa kontakty, zaś w pozostałych przypadkach podawali z pierwszej piłki, a całą akcję zakończyli golem. Ręce same składały się do oklasków.

Chciałbym przy okazji serdecznie podziękować rodzicom moich zawodników, bez których wyjazd do Łazisk nie byłby możliwy. Wobec problemów z dojazdem, to właśnie oni pokazali, że zawsze można na nich liczyć. Dziękuję serdecznie!"

Skład rocznika 2005 podczas turnieju w Łaziskach:
Jakub Jurczak, Kamil Bohm, Kamil Cieszko, Błażej Kokot, Bartosz Maroszek, Kacper Sakrajecki, Kacper Kempny, Maciej Caputa, Marek Świerczek, Dawid Goczoł, Stanisław Mrozik. Trener: Tomasz Kropidło
Zdjecie nr 1: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 2: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 3: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 4: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 5: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 6: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 7: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 8: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 9: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 10: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 11: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 12: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 13: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 14: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 15: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 16: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 17: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 18: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 19: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 20: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 21: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 22: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 23: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 24: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 25: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 26: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 27: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 28: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 29: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 30: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 31: Liga Maluchów w Łaziskach Zdjecie nr 32: Liga Maluchów w Łaziskach
fot. Sebastian Cieszko
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego