PLKS coraz słabszy2008-01-20, 10:49

Trzeciej ligowej porażki z rzędu w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie doznały siatkarki PLKS Pszczyna. Podopieczne trenera Wojciecha Bućki tym razem uległy AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (18:25, 13:25, 20:25).

Spotkaniem z zespołem spod Gór Świętokrzyskich, pszczynianki rozpoczęły cykl spotkań z ekipami walczącymi o utrzymanie w I lidze. Za tydzień PLKS wyjeżdża do Częstochowy na pojedynek z Politechniką, a 2 lutego w hali POSiR-u pszczyński zespół będzie podejmował Chemik Police. Po słabej grze w pojedynku z KSZO trudno mieć nadzieję, że fatalna passa 14 już porażek zostanie przerwana.

Mimo fatalnej gry naszego zespołu na trybunach hali POSiR zasiadło ponad 200 kibiców. Specjalnie z myślą o nich, POSiR przygotował atrakcyjne nagrody, które losowane są pomiędzy setami wśród osób, które zakupiły bilety wstępu. Kolejni szczęśliwcy wyszli wczoraj z meczu siatkarek z upominkami.

Zdjecie nr 1: PLKS coraz słabszy Zdjecie nr 2: PLKS coraz słabszy Zdjecie nr 3: PLKS coraz słabszy Zdjecie nr 4: PLKS coraz słabszy Zdjecie nr 5: PLKS coraz słabszy Zdjecie nr 6: PLKS coraz słabszy

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego