Zasłużone zwycięstwo Ja Yeti!2008-01-25, 18:31

Zespół Ja Yeti! okazał się najlepszy w Młodzieżowym Turnieju Siatkówki, który odbył się w ramach akcji "Ferie z POSiR-em 2008".

W zawodach udział wzięło osiem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Już po pierwszych spotkaniach było widać, że dwa najlepsze zespoły turnieju znalazły się w grupie B. Mowa o późniejszych triumfatorach (Ja Yeti!) oraz Gwiazdach. W grupowym spotkaniu tych drużyn ci pierwsi wygrali 2:1. Taki sam wynik padł w finale.
Było to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo ekipy Ja Yeti!, która do turniejowych spotkań podeszła z ogromną powagą oraz determinacją chęci do wygrania.
W półfinałach zagrali także ekipy: Farmer College oraz Ciężka Sprawa. Oba zespoły uległy w półfinałach po 0:2 (odpowiednio z Ja Yeti! oraz Gwiazdami), ale w meczu o 3. miejsce stoczyli naprawdę zacięty pojedynek. Na potwierdzenie tych słów drugi set zakończył się dopiero na wyniku 36:24!
Wyniki decydujących spotkań
O 3. miejsce:
Ciężka Sprawa - Farmer College 2:0 (25:22, 36:24)
FINAŁ: Ja Yeti! - Gwiazdy 2:1 (15:25, 25:21, 16:14)
Skład zwycięzców: Łukasz Twardzik, Marcin Górski, Kamil Pławecki, Mateusz Kloc, Dawid Janicki, Maciej Moczek, Tomasz Mazur.

Zdjecie nr 1: Zasłużone zwycięstwo Ja Yeti! Zdjecie nr 2: Zasłużone zwycięstwo Ja Yeti! Zdjecie nr 3: Zasłużone zwycięstwo Ja Yeti! Zdjecie nr 4: Zasłużone zwycięstwo Ja Yeti!

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego