XIII KMPP: w sobotę orliki2020-12-08, 07:32

Futsalowe Mistrzostwa

fot. POSiR

Przed nami kolejna odsłona eliminacyjnych zmagań w ramach XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu. W najbliższą sobotę do rywalizacji przystąpi 16 zespołów w kategorii orlik.

W sobotę 12 grudnia, o awans do styczniowego finału XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu walczyć będą orlik. W zmaganiach weźmie udział 16 zespołów, a rywalizacja toczyć się będzie w czterech grupach.

XIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu - sobota 12 grudnia 2020, hala POSiR Pszczyna
Turniej Eliminacyjny - kategoria ORLIKI
Grupa A (godzina 9.00): AP21 Łąka, Akademia BVB im. Łukasza Piszczka, Junior Football Frydek, UKS SPS Wola
Grupa B (godzina 11:00): MKS Iskra Pszczyna, LKS Mizerów, KEJBI Pawłowice, LKS Wisła Wilka
Grupa C (godzina 13:00): Leśnik Kobiór, LKS Znicz Jankowice, Josieniec Radostowice, UKS Warszowice
Grupa D (godzina 15:00): GKS Krupiński Suszec, GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Brzeźce, KS Football Project

Obowiązkowa odprawa dla trenerów odbędzie się na 10 minut przed rozpoczęciem gier w każdej grupie. Szczegółowy harmonogram znajdziecie w "plikach do pobrania".

Wszystkie drużyny prosimy o stawienie się na hali nie wcześniej niż na 30 minut przed startem rywalizacji w danej grupie. Przypominamy również, że do udziału w mistrzostwach dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w mistrzostwach wraz z klauzulami dotyczącymi ochrony danych osobowych (zgoda dostępna jest w plikach do pobrania).

Niestety zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, turniej odbędzie się bez udziału publiczności. W trakcie turnieju, na terenie hali mogą przebywać jedynie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trener i kierownik drużyny.

W niedzielę 20 grudnia, rozegrany zostanie ostatni turniej eliminacyjny XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu, a rywalizacja toczyć się będzie w kategorii żaków. Szczegółowy harmonogram poznamy po losowaniu, które odbędzie się 15 grudnia.

Organizatorem XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego