Dobry występ badmintonistów Plesbadu w hali POSiR2012-10-24, 17:05

Kornelia Marczak Krajowy Turniej Badmintona

fot. POSiR Pszczyna

Kornelia Marczak podczas Krajowego Turnieju Badmintona Juniorów Młodszych w hali POSiR zwyciężyła w grze pojedynczej dziewcząt i zajęła 2. miejsce w grze mieszanej.
Tomasz Klepek, Dagmara Pękała Krajowy Turniej Badm

fot. POSiR Pszczyna

Tomasz Klepek zajął 2. miejsce w grze pojedynczej chłopców, zaś w parze z Dagmarą Pękałą wygrał z mikście.

Hala Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie była areną zmagań badmintonistów w ramach Krajowego Turnieju Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych.

W zawodach wzięli udział czołowi zawodnicy w tych kategoriach wiekowych z województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego. W tym gronie swoich kibiców nie zawiedli reprezentanci Plesbadu Pszczyna. W kategorii juniorów młodszych świetny wynik zanotowała Kornelia Marczak, która zwyciężyła w grze pojedynczej dziewcząt, a w parze z Jakubem Smajdą z UKS-u Ząbkowice zajęła 2. miejsce w grze mieszanej.

W młodzikach młodszych najlepiej spośród pszczynian wypadł Tomasz Klepek. Zawodnik UKS Plesbad Pszczyna zajął 2. miejsce w grze pojedynczej chłopców oraz wspólnie z Dagmarą Pękałą wygrał miksty.

Kompletne wyniki reprezentantów UKS Plesbad Pszczyna podczas Krajowego Turnieju Badmintona Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych można znaleźć w serwisie internetowym UKS Plesbad Pszczyna.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego