XI KMPP: czas na finał2019-01-03, 11:57

XI KMPP w Futsalu

fot. POSiR

W niedzielę 13 stycznia, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbędzie się Turniej Finałowy XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C..

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." to cykliczna impreza organizowana przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Biorą w nich udział zespoły dziecięco-młodzieżowe klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Zawody rozgrywane są w pięciu kategoriach wiekowych: żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior. Najpierw rozgrywane są turnieje eliminacyjne, potem najlepsi spotykają się w finale.

Sponsorem głównym zawodów jest firma Ziobro S.C. z Pszczyny. We wszystkich pięciu turniejach eliminacyjnych, zagrały w sumie 104 zespoły z 25 klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego, daje to w sumie 843 zawodników i zawodniczek.

W niedzielę (13 stycznia) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie zostanie rozegrany turniej finałowy. W pięciu kategoriach wystąpią w sumie 23 zespoły.

XI Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." - TURNIEJ FINAŁOWY, hala POSiR w Pszczynie, 13 stycznia 2019 roku (niedziela)

Kategoria ŻAKI - godz. 8.00
W finale grają: GKS Pniówek-74 Pawłowice, MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Brzeźce, UMKS Ruły United.

Kategoria ORLIKI - godz. 10.10
W finale grają: MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Mizerów, Akademia Młodego Piłkarza, Leśnik Kobiór, UMKS Ruły United.

Kategoria MŁODZIKI - godz. 13.20
W finale grają: LKS Brzeźce, LKS Czarków, MKS Iskra Pszczyna, MKS Iskra Pszczyna.

Kategoria TRAMPKARZE - godz. 15.10
W finale grają: LKS Czarków, MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Sokół Wola

Kategoria JUNIORZY - godz. 17.05
W finale grają: KS Czarni Piasek, GKS Pniówek 74 Pawłowice, GKS Krupiński Suszec, LKS Studzienice.

XI KMPP w Futsalu sponsor
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego