Siatkarka z POSiR-u w kadrze Śląska!2018-03-13, 23:45

Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, znalazła się w gronie zawodniczek objętych szkoleniem Kadry Śląska Młodziczek!

Początkiem marca w Będzinie odbył się nabór do Kadry Śląska Młodziczek. Na zaproszenie Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach odpowiedziało 128 dziewcząt z rocznika 2005 i młodsze. W tym gronie były również siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, które do Będzina udały się ze swoją trenerką, Agnieszką Szczypką.

Budując Kadrę Śląska trenerzy szukają przede wszystkim zawodniczki o dobrych i bardzo dobrych warunkach wzrostowo-motorycznych. W czasie naboru trenerzy: Zbigniew Grzegorczyk, Paweł Wrzeszcz, Michał Feil oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia SZPS Sebastian Michalak wykonali pomiary oraz przeprowadzili testy sprawnościowe. Po analizie wyników Wydział Szkolenia przedstawił listę 37-osobową listę zawodniczek objętych szkoleniem w 2018 roku. W tym gronie znalazła się właśnie nasza zawodniczka, Martyna Witczak, która za kilka dni skończy 12 lat.

Młoda siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna została powołana na pierwszą konsultację, która odbędzie się od 28 do 30 marca w Międzybrodziu Bialskim.


fot. POSiR Pszczyna
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia