"Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci2011-01-22, 20:23

„Prysznic za darmo”: Wygrywali faworyci

Turniej badmintona od początku znajdują się w programie naszych imprez przygotowywanych na zimowe ferie. Nie inaczej było w tym roku.

Do turnieju badmintona zgłosiło się blisko 30 zawodników. Ze względu na wiek i zaawansowanie grupę tą podzielono na sześć kategorii. Niemal we wszystkich zwyciężyli faworyci. Niemal, bo w finale kategorii zawodników zrzeszonych największa nadzieja pszczyńskiego badmintona, Paweł Pietryja uległ Robertowi Czemborowi i to ten zawodnik stanął na najwyższym stopniu podium. Oprócz niego na 1. miejscu swoich kategorii zawody ukończyli: Aleksandra Wyrobek, Tomasz Trębicki, Tomasz Klepek, Filip Stępniak i Anna Goc.
Ferie z POSiR-em 2011
Ferie z POSiR-em 2011 "Prysznic za darmo"
IV Młodzieżowy Turniej Badmintona, hala POSiR, 19.01.2011
Dziewczynki:
1. Aleksandra Wyrobek, 2. Justyna Spek, 3. Edyta Rusek, 4. Marta Szymura.
Chłopcy I: 1. Tomasz Trębicki, 2. Artur Białoń, 3. Adam Szczyrba, 4. Piotr Szczypior, 5. Paweł Czulak.
Chłopcy II: 1. Tomasz Klepek, 2. Alan Ostrowski, 3. Szymon Gibała, 4. Artur Kaliciak, 5. Radek Pławecki.
Chłopcy gimnazjum: 1. Filip Stępniak, 2. Michał Szczyrba, 3. Bartosz Żaczek.
Zawodniczki zrzeszone: 1. Anna Goc, 2. Kornelia Marczak, 3. Weronika Strąk, 4. Patrycja Goc.
Zawodnicy zrzeszeni: 1. Robert Czembor, 2. Paweł Pietryja. 3. Tomasz Tomża, 4. Wojciech Szczypek, 5. Jakub Baborski.

Zdjecie nr 1: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 2: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 3: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 4: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 5: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 6: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 7: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 8: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 9: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 10: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 11: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 12: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 13: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 14: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 15: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 16: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 17: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 18: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci Zdjecie nr 19: "Prysznic za darmo": Wygrywali faworyci

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego