LF: czas na zgłoszenia2018-10-17, 17:19

pilki

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają na zimowe rozgrywki Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice. Zapisz swój zespół!

Pierwsze gry w sezonie 2018/2019 planowane są na weekend 17-18 listopada, a rozgrywki powinny potrwać do początku marca. Jak będzie w rzeczywistości uzależnione jest w dużej mierze od ilości zgłoszonych ekip. Od tej liczby zależy też podział na poszczególne klasy rozgrywkowe. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym. Wówczas dowiemy się także, jakie zasady obowiązywać będą jeśli chodzi o spadki i awanse.

Przypominamy, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice podobnie jak przed rokiem także i teraz odbywać się będzie na trzech halach w Suszcu (przy ulicy Szkolnej), Pszczynie (ul. Zamenhofa) i Goczałkowicach (ul.W. Szymborskiej).

Zapisy potrwają do 7 listopada 2018 roku, a obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn, odbędzie się 8 listopada 2018 o godzinie 19.30 w hali POSIR.

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO LF NALEŻY:
1. Wysłać zgłoszenie na adres liga@posir.pszczyna.pl (w tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do Ligi Futsalu"), które zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2018/2019 rywalizowała w LF, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
2. Wpłacić wpisowe w wysokości 1200 zł I Liga, 1000 zł - pozostałe ligi, w siedzibie Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Pszczyna, Zamenhofa 5a - tylko w formie gotówki. Wpisowe należy opłacić najpóźniej do 7 listopada 2018.
3. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 451 616.

Organizatorami ligi są:
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 7 listopada 2018)
Stado Goczałkowice-Zdrój
Cadi-Car Pszczyna
Gaz Robi Gaz Pszczyna
Normal Bielsko-Biała (B)
Sajmax Inny Zespół Czechowice-Dziedzice
Best-eko Team Żory
FC Bestwina
Szybkie Banany Pszczyna
Zett Łebecki Pszczyna
Wybrzeże Klatki Schodowej (B)
Ełka Team Pszczyna
Torpeda Papa Smerf Frydek
Relaks Pszczyna
Kolega Podej Miedźna (B)
Vitasport (Dziubaski Ćwiklice)
Enigma Northtec Czechowice
Profi M Tec Pszczyna
Puczi Geng Zabrzeg (B)
Ośrodek nad Dokawą Piasek
Kryry
Związek Górnośląski Suszec.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego