KMPP: pierwsi finaliści i harmonogram orlików2018-11-24, 09:17

XI KMPP w Futsalu

W minioną niedzielę, poznaliśmy pierwszych finalistów XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.

W ubiegłą niedzielę, rozpoczęły się zmagania w ramach XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro. Jako pierwsi, do rywalizacji przystąpili żacy. Spośród 24 zgłoszonych drużyn, awans do turnieju finałowego wywalczyły najlepsze zespoły każdej z pięciu grup. W grupach "A" i "B" najlepsi okazali się zawodnicy MKS-u Iskra Pszczyna, w grupie "C" o awansie zadecydował lepszy stosunek zdobytych bramek LKS-u Brzeźce. Czwartym finalistą została ekipa UMKS-u Ruły United, która zwyciężyła w grupie "D", a ostatnie wolne miejsce w finale, wywalczyli zawodnicy GKS-u Pniówek 74 Pawłowice. Szczegółowe wyniki poszczególnych grup znajdują się w "plikach do pobrania".

XI KMPP w Futsalu sponsor

Już za tydzień początek zmagań w kategorii orlików. Ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszonych zespołów, eliminacje podzielone zostały na dwa dni. Część pierwsza w najbliższą niedzielę (2 grudnia), część druga dwa tygodnie później w sobotę (15 grudnia). Podział na grupy i pełny harmonogram gier, znajdziecie w "plikach do pobrania".
Aktualizacja!
W związku z wycofaniem się jednego z zespołów, zmianie uległ harmonogram meczów grupy "E".

Zdjecie nr 1: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 2: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 3: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 4: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 5: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 6: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 7: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 8: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 9: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 10: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 11: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 12: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 13: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 14: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 15: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 16: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 17: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 18: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 19: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 20: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 21: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 22: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 23: XI KMPP: żaki Zdjecie nr 24: XI KMPP: żaki