Tak grały siatkarki z POSiR-u - odc. 22017-10-09, 19:39

Miniony tydzień przyniósł siatkarkom UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zwycięstwa w rozgrywkach kadetek i juniorek. Wyjazdowy turniej rozegrały z kolei młodziczki.

MŁODZICZKI
Trzeci ligowy turniej rozegrały młodziczki w ramach Śląskiej Ligi Młodziczek. Tym razem podopieczne trenerki Joanny Wrzeszcz wyjechały do Tychów by zmierzyć się z dwoma składami MOSM-u Tychy i musiały uznać wyższość rywalek. W najbliższy weekend liga młodziczek będzie miała wolne, zaś 21 października odbędą się ostatnie turnieje w I etapie rozgrywek. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wyjedzie do Katowic, by zmierzyć się z: MOSM-em Tychy II i Sokołem Katowice.

MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:22, 15:25, 15:13)
MOSM Tychy - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:11, 25:7)

KADETKI
Również w Tychach swój mecz grały podopieczne trenerki Joanny Pyrek. Wyjazd okazał się bardzo udany, ponieważ pszczynianki przywiozły z Tychów komplet punktów. Stało się tak dzięki pokonaniu MOSM Tychy II 3:1. To było pierwsza wygrania naszej drużyny w tym sezonie w Śląskiej Lidze Kadetek. We wtorek (10 października, godz. 17.30) pszczynianki będą gościć w hali POSiR trzeci skład MOSM-u Tychy.

MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:18, 18:25, 22:25, 24:26)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie: Patrycja Olszyk, Aleksandra Koczor, Marta Konieczny, Agata Świerkot, Karolina Czembor, Karolina Szyszka, Magdalena Mieszczak, Emilia Pastuszka, Julia Łukasik, Zuzanna Jacek (libero). Trener: Joanna Pyrek.

JUNIORKI
Powody do radości miał trener Jarosław Płachno wraz ze swoimi podopiecznymi. Pszczynianki w hali POSiR-u wygrały 3:0 z Jedynką Rybnik i również dla najstarszego naszego zespołu było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Śląskiej Lidze Juniorek. Warto dodać, że wygrana z rybniczankami była pierwszą w historii naszych pojedynków, a w tym roczniku rywalizujemy ze sobą niemal co sezon od młodziczek. Kolejne spotkanie juniorki rozegrają we wtorek (10 października) w Bielsku-Białej z MKS-em.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:19, 25:19, 25:8)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie: Karolina Pustelnik, Judyta Chowaniec, Natalia Poleś, Dorota Chowaniec, Anna Folek, Natalia Chowaniec, Natalia Żołneczko i Karolina Wróblewska (libero). Trener: Jarosław Płachno.


fot. POSiR Pszczyna
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia