Orlik i boiska plażowe otwarte od maja2020-04-28, 12:04

orlik

W poniedziałek (4 maja) otwarte zostaną boiska plażowe i kompleks sportowy Orlik przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Obiekty udostępnione zostaną dla maksymalnie sześciu osób korzystających na danym obiekcie.

W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa: zachowanie dystansu społecznego, obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy), ograniczona liczba osób, weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt), brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie, obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt, korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.

Opracowano także wstępnie kolejne etapy powrotu do sportowej rzeczywistości. Będą one wdrażane w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Informacje na ich temat można znaleźć na stronie internetowej rządu: www.gov.pl/web/sport/nowa-sportowa-rzeczywistosc
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego