PALP: sezon zakończony, zagramy w pucharze2020-06-03, 10:22

orlik

W związku z panującą sytuacją, planowanym remontem boiska oraz zbliżającym się okresem wakacyjnym, podjęliśmy decyzję o zakończeniu rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2019/20.

W związku z przedwczesnym zakończeniem rozgrywek, wyniki rundy jesiennej zostają zaliczone jako ostateczne. Wszystkie zespoły I Ligi utrzymają się w rozgrywkach I Ligi na sezon 2020/21, a prawo gry w I Lidze uzyska drużyna Fundacja Niemożliwe Możliwym Piasek.

W związku z zakończeniem rozgrywek w sezonie 2019/20:
- wszystkie zespoły I Ligi PALP w sezonie 2019/20, będą mogły przystąpić do rozgrywek I Ligi w sezonie 2020/21 (żadna drużyna nie spadnie);
- prawo gry w I Lidze w sezonie 2020/21 uzyskała drużyna Fundacja Niemożliwe Możliwym Piasek;
- wpisowe w sezonie 2020/21, dla drużyn które brały udział w sezonie 2019/20, zostanie obniżone.

Wszystkie zespoły które brały udział w rozgrywkach PALP w sezonie 2019/20 zapraszamy do udziału w Pucharze Ligi. Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać "Puchar Ligi PALP") w nieprzekraczalnym terminie do 6 czerwca 2020. W zgłoszeniu proszę podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego.

Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w sezonie 2019/20 Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (drużyny muszą uczestniczyć w tych samych składach co w rundzie jesiennej - brak możliwości dopisywania zawodników). Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada), a pierwsza kolejka planowana jest na czwartek 11 czerwca. W kolejnych etapach rywalizacja może odbywać się w tygodniu. Udział w zmaganiach jest bezpłatny. Ostateczny system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn.

Zgłoszone zespoły:
Profi M Tec Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
Relaks Pszczyna
BKR Team Pszczyna
RB Acapulco Czechowice
Japi Bud Piasek
OKS 4 Kąty Pszczyna
Termex Pszczyna
Ośrodek nad Dokawą
ATS Jakub Pszczyna
Vein Jankowice
Szybkie Banany Pszczyna
Alma Miedźna
Elbud Pszczyna
Constructor Tychy
PNP Czechowice-Dziedzice
Enigma Northtec Czechowice
Fundacja N-M Piasek.

Zakończenie rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, planowane jest po rozstrzygnięciu zmagań pucharowych.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego