Bracia Janus po raz drugi2017-08-29, 06:52

II OMPP w SP

fot. POSiR

Zwycięstwem Łukasza i Mateusza Janus zakończyły się zmagania w II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

W rozegranych w sobotę II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn wzięło udział sześć par. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, a rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Po zmaganiach grupowych przyszedł czas na spotkania półfinałowe, do których awans uzyskały dwie najlepsze pary z każdej z grup, zaś zespoły z trzecich miejsc zagrały o piąte miejsce w turnieju.

W półfinałach pewne zwycięstwa i awans do finału, odniosły pary Janus/Janus oraz Hanuszkiewicz/Klyta. W spotkaniu o trzecie miejsce lepsi okazali się Tomasz Ryt i Krzysztof Pławecki, którzy w trzech setach pokonali parę Krzysztof Duda/Krzysztof Kokoszka.
Po zaciętym, trzysetowym pojedynku w finale zawodów, z drugiego z rzędu zwycięstwa w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, cieszyła się para braci Janusów.

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, boiska plażowe POSiR, 26 sierpnia 2017
Klasyfikacja końcowa:
1. Łukasz Janus/Mateusz Janus
2. Dariusz Hanuszkiewicz/Hubert Klyta
3. Tomasz Ryt/Krzysztof Pławecki
4. Krzysztof Duda/Krzysztof Kokoszka
5. Mateusz Zagórski/Maksymilian Mikuszewski
6. Stanisław Sitek/Mateusz Skrzypoń


fot. POSiR
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia