Dołącz do nas! - trening otwarty do grup minisiatkówki dziewcząt2021-10-17, 10:32

Trening otwarty siatkówki

Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna zapraszają dziewczyny z roczników 2009-2013 na treningi siatkówki.

Do udziału w zajęciach siatkówki zapraszamy dziewczyny, które chcą rozpocząć swoją siatkarską przygodę jak i te osoby, które już wcześniej trenowały, ale z różnych przyczyn przerwały treningi. 21 października (czwartek) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędą się treningi otwarte do grup minisiatkówki dla roczników 2009, 2010, 2011 i młodsze. Zajęcia odbędą się zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem. Celem treningów jest uzupełnienie składów poszczególnych grup minisiatkówki i danie szansy kolejnym dziewczynom do rozpoczęcia swojej sportowej przygody.

Trening otwarty do grup minisiatkówki - 21 października (czwartek), hala Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a)
- grupa minisiatkówka "dwójki" (roczniki 2011 i młodsze), trener: Agnieszka Szczypka - godz. 16.00-17.30
- grupa minisiatkówki "trójki" (rocznik 2010), trener: Joanna Pyrek - godz. 16.00-17.30
- grupa minisiatkówka "czwórki" (rocznik 2009), trener: Renata Bekier - godz. 17.30-19.00

O nas
Szkółka Siatkówki Dziewcząt to projekt Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz działającego przy Ośrodku, Uczniowskiego Klubu Sportowego "Centrum". Szkółka działa od 2012 roku i prowadzi szkolenie dziewcząt w zakresie piłki siatkowej. Główną bazą sportową są obiekty Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a (hala sportowa, boiska piaskowe w okresie wiosennym). W obecnym sezonie w ramach szkoleniowej piramidy działają trzy grupy minisiatkówki, młodziczki, juniorki oraz seniorki. Zespoły występują w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz innych rozgrywkach, na które Klub otrzymuje zaproszenia. W ciągu 10 lat działalności nasza praca została zauważona i doceniona w siatkarskim środowisku. Potwierdzeniem tego są sukcesy naszych drużyn i podopiecznych.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego