UKS: trening naborowy – dołącz do nas!

Trening Siatkówki Dziewcząt - baner informacyjny; image: freepik.com

Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zapraszają na Otwarty Trening Siatkówki skierowany do dziewcząt urodzonych w latach 2012-2015.

Szkółka Siatkówki Dziewcząt to projekt Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Centrum”. Szkółka działa od 2012 roku i prowadzi szkolenie dziewcząt w zakresie piłki siatkowej. Główną bazą sportową są obiekty Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a (hala sportowa, boiska piaskowe w okresie wiosenno-letnim). W obecnym sezonie w ramach szkoleniowej piramidy działają trzy grupy minisiatkówki, młodziczki oraz seniorki. Zespoły występują w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz innych rozgrywkach, na które Klub otrzymuje zaproszenia. Jesteśmy organizatorami turniejów siatkarskich i obozów sportowych. 

Do udziału w zajęciach siatkówki zapraszamy dziewczyny, które chcą rozpocząć swoją siatkarską przygodę. Trening naborowy dla roczników 2012, 2013, 2014 i 2015 odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) w godzinach 17.30-19.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Do wzięcia udziału w zajęciach niezbędny będzie strój i obuwie sportowe.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie –  tel. 600 451 616