Fitness wraca od 5 września

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na zajęcia fitness, które wznowione zostaną we wtorek 5 września i będą się odbywać dwa razy w tygodniu. W ofercie znajdą się  zajęcia Power&Pilates, a także cieszące się coraz większą popularnością zajęcia da Seniorów.

Zajęcia Power&Pilates odbywać się będą we wtorki i czwartki, a prowadzić je będzie Ania Kozińska. Również w czwartki odbywać będą się zajęcia gimnastyki rekreacyjnej dla osób 50+. Zakres ćwiczeń o charakterze usprawniającym, wzmacniającym jest dostosowany do wieku uczestników. Program zajęć wykorzystuje elementy pilatesu, stretchingu oraz jogi, będzie urozmaicony ćwiczeniami z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej.

Równocześnie chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania Kasi Płachno, która przez wiele lat prowadziła zajęcia pilatesu i tabaty.

Jednorazowo w zajęciach może wziąć udział 20 osób + instruktor. Rezerwacji można dokonywać wyłącznie osobiście w siedzibie Ośrodka, maksymalnie na dwa tygodnie przed planowanymi zajęciami.

Jednorazowy bilet wstępu: 15 złotych
Karnet wstępu (5 wejść): 60 złotych (karnet jest ważny dwa miesiące od pierwszej rezerwacji).

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 505 538 775 lub 32 210 55 00.