22.04.2026
Z Orlika na Stadion – ruszyły zapisy do III edycji turnieju
Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji turnieju Z Orlika na Stadion. Do 31 maja nauczyciele wychowania fizycznego, animatorzy sportu, przedstawiciele klubów, szkółek i akademii piłkarskich, trenerzy oraz prowadzący zajęcia w programie Aktywna Szkoła mogą zgłosić swoje drużyny do rywalizacji.