KMPP: w niedzielę zagrają orliki

W niedzielę 10 grudnia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się drugi turniej eliminacyjny XVI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C. Tym razem do rywalizacji przystąpią orliki U10/U11, a początek gier zaplanowano na 8.30.

Podobnie jak w pozostałych kategoriach wiekowych awans do Turnieju Finałowego uzyskają mistrzowie trzech grup eliminacyjnych oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc. Przypominamy, że do udziału w mistrzostwach dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w mistrzostwach (zgoda dostępna jest w plikach do pobrania).

Ogółem do eliminacji XVI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C. zgłosiły się 43 drużyny z 21 klubów i szkółek piłkarskich, działających na terenie powiatu pszczyńskiego, które zagrają w trzech kategoriach wiekowych.

XVI Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu, 10 grudnia 2023, hala POSiR Pszczyna
Eliminacje Orliki U10/U11 (rocznik 2013/2014)
Grupa A – początek godz. 8.30: MKS Iskra Pszczyna, Czarni Piasek, LKS Goczałkowice-Zdrój, LKS Łąka, GKS Pniówek 74 Pawłowice
Grupa B – początek godz. 11.00: KEJBI Pawłowice, LKS Wisła Wielka, LKS Wisła Mała, Leśnik Kobiór, Junior Football Frydek
Grupa C – początek godz. 13.30: Krupiński Suszec, LKS Brzeźce, Znicz Jankowice, UKS SPS Wola, LKS Miedźna.

Pełny harmonogram gier znajduje się w „plikach do pobrania”.

 

plakat informacyjny KMPP w Futsalu

Tydzień później w niedzielę 17 grudnia zagrają młodziki U12/U13 (zawodnicy urodzeni w latach 2011-2012), czyli najstarsza kategoria tegorocznych mistrzostw. Szczegółowy harmonogram gier opublikowany zostanie w przyszłym tygodniu. Turniej Finałowy 16. edycji Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C. odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2024.

Organizatorem XVI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, pod patronatem Starosty Pszczyńskiego. Sponsorem głównym mistrzostw jest firma Ziobro S.C.