PALP: wiosnę rozpoczniemy od pucharu

Piłka na boisku, logotyp PALP

Pierwsza wiosenna kolejka zaplanowana została na 26-27 marca. Tydzień wcześniej (w niedzielę 20 marca), rozegrane zostaną spotkania pierwszej rundy Pucharu Ligi. Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w bieżącym sezonie Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada), a w kolejnych etapach rywalizacja toczyć się będzie w tygodniu. Udział w zmaganiach o Puchar Ligi jest bezpłatny.

Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „Puchar PALP”) w nieprzekraczalnym terminie do 13 marca 2022. W zgłoszeniu proszę podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (liga@posir.pszczyna.pl).

Przypominamy również, że drugą ratę opłaty wpisowej do rozgrywek PALP (500 zł) należy opłacić na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 – w tytule opisu „PALP + nazwa drużyny” lub osobiście w biurze Ośrodka do 21 marca 2022.

Zgłoszone zespoły (stan na 13 marca 2022):
BKR Team Pszczyna
FNM Piasek
Stado Goczałkowice-Zdrój
Ełka Team Pszczyna
PNP Czechowice-Dziedzice
RB Acapulco Czechowice
Elbud Pszczyna
Relaks Pszczyna
FC Staude Studzionka
Termex Pszczyna
Constructor Tychy
Undery Pszczyna
ATS Jakub Pszczyna
Vein Jankowice
Bau-Mat Poręba
Profi M Tec Pszczyna
Ośrodek nad Dokawą.