VII Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu

Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu skierowane są do mieszkańców województwa śląskiego, nieposiadających licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będących uczniami szkół sportowych, klas sportowych o profilu pływackim oraz nie będący zawodnikami klubów pływackich na licencji PZP. Każdy zgłoszony pływak może wziąć udział w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz jednej sztafecie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca drogą elektroniczną (wisniowicz@gmail.com oraz kopia na swim@onet.eu). Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia (dd,mm,rrrr), nazwę szkółki, płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny, miejsce zamieszkania oraz rozmiar koszulki zawodnika. W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Marek Kloc (tel. 505-680-902, e-mail: swim@onet.eu). Więcej informacji o zawodach znajdziecie w komunikacie organizacyjnym, dostępnym w „plikach do pobrania”.

[b]Aby wziąć udział w zawodach, wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach. Druk dostępny w „plikach do pobrania”.[/b]

Organizatorem zmagań jest Szkoła Pływania Delfin oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

[zdjecie=3958]