XIII KMPP: finaliści w komplecie

Ostatni eliminacyjny turniej XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego już za nami. W ubiegłą niedzielę o awans do Turnieju Finałowego walczyły żaki.

Eliminacyjne zmagania XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu zakończyła rywalizacja żaków. Do udziału w najmłodszej kategorii tegorocznych mistrzostw zgłosiło się 15 zespołów, które podzielone został na cztery grupy.

W grupie „A” po dwóch zwycięstwach i remisie, awans do styczniowego finału zapewnili sobie zawodnicy MKS-u Iskra Pszczyna. W turnieju finałowym zobaczymy również drużynę Junior Football Frydek, która eliminacje zakończyła z kompletem zwycięstw. Zaciekła rywalizacja toczyła się w grupie „C”, w której o awansie Znicza Jankowice przesądziło dopiero ostatnie grupowe spotkanie. Niestety na eliminacje nie dojechał jeden z trzech zespołów z grupy „D”, więc o awans wywalczyły tam tylko dwie drużyny. Ostatnim finalistą XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu została drużyna Leśnika Kobiór, która w bezpośrednim spotkaniu pokonała Josieniec Radostowice. Szczegółowe wyniki znajdziecie w „plikach do pobrania”.

XIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu – Turniej Finałowy, 10 stycznia 2021, hala POSiR Pszczyna
ŻAKI: MKS Iskra Pszczyna, Junior Football Frydek, Znicz Jankowice, Leśnik Kobiór;
ORLIKI: Akademia BVB im. Łukasza Piszczka, Leśnik Kobiór, LKS Wisła Wielka, GKS Pniówek 74 Pawłowice;
MŁODZIKI: Leśnik Kobiór, LKS Goczałkowice, MKS Iskra Pszczyna, LKS Wisła Wielka;
TRAMPKARZE: Znicz Jankowice, MKS Iskra Pszczyna, GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Łąka.

Eliminacyjna część tegorocznych mistrzostw już za nami. Przed nami Turniej Finałowy, który zaplanowany był na 10 stycznia 2021, niestety ze względu na wprowadzane obostrzenia termin finału przesunięty został na 7 lutego 2021. Szczegółowy harmonogram gier poznamy w tygodniu poprzedzającym finałowe zmagania.

Organizatorem XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.